Opis

Zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Apartamentach i Pokojach Villa Port. Nasze apartamenty znajdują się w sąsiedztwie portu rybackiego na Zalewie Wiślanym. Do morza prowadzi leśna droga a odległość wynosi 800m. Do Państwa dyspozycji są pokoje 2-4 osobowe, pokoje z sypialniami oraz apartamenty z balkonami.

Każdy z pokoi i apartamentów posiada wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę.

Naszym Gościom oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe.

 

Galeria


Apartament 101

Pokój 101 to bardzo funkcjonalny zestaw składający się z dwóch pomieszczeń o powierzchni około 40 metrów kwadratowych, przeznaczony dla 2 do 4 osób. Na jego wnętrze składa się pokój dzienny z dwoma łóżkiem dwuosobowymi pomieszczenie z aneksem kuchennym. Przynależna łazienka posiada prysznic. Do apartamentu przylega taras.

Apartament 102

Pokój 102 to bardzo funkcjonalny zestaw składający się z dwóch pomieszczeń o powierzchni około 40 metrów kwadratowych, przeznaczony dla 2 do 4 osób. Na jego wnętrze składa się pokój dzienny z rozkładaną sofą dwuosobową oraz aneksem kuchennym. Kolejnym pomieszczeniem jest sypialnia z 2 osobowym łóżkiem. Przynależna łazienka posiada prysznic. Do apartamentu przylega taras.

Apartament 103

Pokój 103 na parterze posiada około 30 metrów kwadratowych, przeznaczony dla 2 osób. Na jego wnętrze składa się pokój dzienny z rozkładaną sofą dla dwóch osób, łazienka z prysznicem oraz aneks kuchenny. Istnieje możliwość ustawienia dostawki dla 1 osoby. Pokój posiada wyjście do patio.

Apartament 201

Wyślij zapytanie

Villa Port Apartamenty

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego "Primus" Daniel Kruszewski, ul. Jana III Sobieskiego 40 2, 82-300, Elbląg, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.villaportpiask...
832 wyświetlenia w 2023r.
Villa Port Apartamenty

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu piaski.info.pl

+48 502 387 691
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00