Apartamenty i pokoje JULIA

Opis

   Zapraszamy do naszego obiektu JULIA.

Zapraszamy na naszą stronę na serwisie Facebook: https://www.facebook.com/pokojegoscinnejulia .

Z jednej strony nasz dom otaczają wody Zalewu Wiślanego, z drugiej zaś Morze Bałtyckie. Do Państwa dyspozycji mamy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z balkonami, łazienkami i RTV oraz apartamenty. Część pokoi z widokiem na Zalew, który znajduje się 50 metrów od ośrodka.


Na posesji znajduje się ogród z altanką i grilem, przy którym można spędzać wieczory po męczących dniach na słonecznej plaży.  Zmotoryzowanym gościom udostępniamy miejsce parkingowe na zamkniętym terenie.


Atrakcją Piasków są piękne piaszczyste plaże, dużo zieleni oraz zamieszkujące tu dziki, które żyją od dawien dawna w zgodzie z ludźmi.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pięknej miejscowości, jaką są Piaski.


Port rybacko-jachtowy w Piaskach to ostatnia, polska przystań na Mierzei Wiślanej - został wyremontowany w latach 2010-2015.


Port w Piaskach jest nieosłonięty od wiatru od strony Zalewu. Składa się z dwóch basenów (wschodniego i zachodniego), które oddziela od siebie pomostem centralny. Przy nabrzeżu wschodnim znajdują się budynki rybackie i ujęcie wody pitnej. Po pomoście środkowym można spacerować i podziwiać cumujące jednostki pływające. Kiedyś był to głównie port rybacki, dziś łodzi rybackich jest coraz mniej, za to z każdym rokiem przybywa żaglówek i jachtów.


Od strony otwartego morza możemy zobaczyć kutry na plaży - działa tu mała przystań rybacka."Zapraszamy na naszą stronę na serwisie Facebook: https://www.facebook.com/pokojegoscinnejulia

Wyślij zapytanie

Apartamenty i pokoje JULIA
Apartamenty i pokoje JULIA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu piaski.info.pl

693 383 923
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00