Apartamenty i pokoje JULIA


Opis

   Zapraszamy do naszego obiektu JULIA.

Zapraszamy na naszą stronę na serwisie Facebook.

Z jednej strony nasz dom otaczają wody Zalewu Wiślanego, z drugiej zaś Morze Bałtyckie. Do Państwa dyspozycji mamy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z balkonami, łazienkami i RTV oraz apartamenty. Część pokoi z widokiem na Zalew, który znajduje się 50 metrów od ośrodka.

Na posesji znajduje się ogród z altanką i grilem, przy którym można spędzać wieczory po męczących dniach na słonecznej plaży.  Zmotoryzowanym gościom udostępniamy miejsce parkingowe na zamkniętym terenie.

Atrakcją Piasków są piękne piaszczyste plaże, dużo zieleni oraz zamieszkujące tu dziki, które żyją od dawien dawna w zgodzie z ludźmi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pięknej miejscowości, jaką są Piaski.

Port rybacko-jachtowy w Piaskach to ostatnia, polska przystań na Mierzei Wiślanej - został wyremontowany w latach 2010-2015.

Port w Piaskach jest nieosłonięty od wiatru od strony Zalewu. Składa się z dwóch basenów (wschodniego i zachodniego), które oddziela od siebie pomostem centralny. Przy nabrzeżu wschodnim znajdują się budynki rybackie i ujęcie wody pitnej. Po pomoście środkowym można spacerować i podziwiać cumujące jednostki pływające. Kiedyś był to głównie port rybacki, dziś łodzi rybackich jest coraz mniej, za to z każdym rokiem przybywa żaglówek i jachtów.

Od strony otwartego morza możemy zobaczyć kutry na plaży - działa tu mała przystań rybacka."

Wyślij zapytanie

Apartamenty i pokoje JULIA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Wynajem Pokoi JULIA Rybołówstwo I Handel Rybą Bolesław Górnik, Piaskowa 19B, 82-120, Krynica Morska, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.1001 wyświetleń w 2023r.
Apartamenty i pokoje JULIA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu piaski.info.pl

(+4 8)6 93- 383 -92 3
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00